شیمی پیام نور
سلام به همگیـــ دوستان. از امروز بخش جدیدی تو سایت راه اندازی شده که در این قسمت پسوردهای دانشگاه برای ورود به دیتابیس آنها و استفاده از منابع آنها می باشد. عمر این پسورد ها با نحوه استفاده شما م

راه اندازی بخش جدید«پسورد دانشگاه ها»

جمعه 7 بهمن 1390

سلام به همگیـــ دوستان.

از امروز بخش جدیدی تو سایت راه اندازی شده که در این قسمت پسوردهای دانشگاه برای ورود به دیتابیس آنها و استفاده از منابع آنها می باشد. عمر این پسورد ها با نحوه استفاده شما مربوط میباشد،پس فقط در صورت نیاز به دیتابیس مورد نظرتون وارد شوید.

برای دسترسی به این بخش در قسمت موضوعات سایت، زیر موضوع شیمی روز ، را دنبال کنید.

همچنین نکته مهم برای بقای بیشتر این پسوردها انجام عمــل logoutمیباشد که حتما پس اتمام کارتون انجام دهید. در ادامه مطلب نحوه انجام عمل logoutقرار دادم. اگه قصد استفاده دارید حتما ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید.

با تشکر

 

  

پ.ن: پسورد دانشگاه وسط تصویر بالا فقط به اعضای ویژه سایت داده می شود!


در ابتدا پس از کلیک بر روی لوگوی دانشگاه، شما مستقیماً وارد سایت دانشگاه مورد نظر می شوید. پس از ورود به سایت دانشگاه، username وpassword که در سایت ذکر شده است می بایست در بخشی موردنظر در سایت دانشگاه وارد شود سپس بر روی آیکون login کلیک می کنید.

چنانچه پسورد فعال باشد، شما وارد بخش منوی دیتابیس Database Menu می شوید. در آن بخش، لینک سایت دیتابیس ها و کتابخانه های مختلف قابل مشاهده می باشد که با توجه به نیاز خود می توانید با کلیک بر روی دیتابیس مورد نظر وارد آن شوید و جستجو درباره مطلب خود را انجام دهید.

مدت زمان استفاده از این پسوردها محدود می باشد و ممکن است پس از مدتی غیرفعال شوند و بستگی به نحوه استفاده از آن ها می باشد. برای اینکه این پسوردها مدت زمان بیشتری فعال باشند، می بایست پس از اتمام کار و هنگام خروج از سایت دانشگاه، عمل logout انجام شود. بدین گونه که در زیر توضیح داده می شود:

هنگام خروج می بایست از قسمت Address bar مرورگر خود بخش Menu را پاک کرده و کلمه Logout را تایپ کنید و سپس دکمه Enter را فشار دهید.

 

address bar

 

برای مثال https://abcd.edu/menu تبدیل به https://abcd.edu/logout می شود.

logout

چناچه  پسورد دانشگاهی غیرفعال شده است لطفا در بخش نظرات همان پست ذکر نمایید تا دوستان دیگر نیز مطلع شوند.