شیمی پیام نور
  این سایت یکی از پایگاه های دانلود رایگان کتاب و مقاله است که دارای لینک هایی با این دست پایگاه هاست. وارد صفحه ی این سایت شده و برای جستجوی یک کتاب اقدام می نماییم. در قسمت Batch search for bo

دانلود رایگان مقاله و کتاب

جمعه 05 دي 1393

 

این سایت یکی از پایگاه های دانلود رایگان کتاب و مقاله است که دارای لینک هایی با این دست پایگاه هاست.
وارد صفحه ی این سایت شده و برای جستجوی یک کتاب اقدام می نماییم.
در قسمت Batch search for books عنوان یک کتاب یا کلید واژه را وارد نموده و دکمه ی search را می زنیم، با اینکار به صفحه ی نتایج هدایت می شویم.
در نوار بالای صفحه ی نتایج، در سمت چپ ID Author و در سمت راست Mirrors را مشاهده می نماییم. در پایین Mirror ارقام 1 الی 6 را می بینیم که نشاندهنده ی سایت هایی است که کتاب مذکور را می توان در آنها نیز یافت. نشانگر mouse را روی این اعداد می بریم تا از این طریق به آدرس اینترنتی سایت های دیگر دانلود رایگان مقاله و کتاب پی ببریم.
این سایت ها عبارتند از:

به ادامه مطلب مراجعه کنید


bookfi.org
libgen.info
libgen.net
bookos.org

پس علیرغم سایت اصلی با سایر سایت های دانلود مقاله و کتاب آشنا شدیم. برای دانلود کتاب ابتدا عدد 1 را امتحان نمایید و سپس سراغ لینک های دیگر روید.
اما توضیحاتی در خصوص مقاله:
مجدد وارد صفحه ی اصلی سایت می شویم و DOI مقاله ی مورد نظرمان را از اینترنت و یا سایت های علمی یافته و آنرا در کادر Search in DOI وارد می نماییم و دکمه ی search را می زنیم. در صفحه ی نتایج چنانچه مقاله موجود باشد آنرا نمایش می دهد.
شایان ذکر است که مقالات اسپرینگر، وایلی، ساینس دایرکت و ... را در این بخش می توان یافت.
چنانچه مقاله در این سایت موجود نبود می توانید روی sci-hub.org که در پایین کادر جستجو و به رنگ آبی است کلیک نموده و وارد این سایت شده و DOI مقاله را در آنجا وارد نموده و شانس خود را مجددا امتحان نمایید.