شیمی پیام نور
سلام همه شیمیست ها میدونن که سایت sciencedirect تقریبا یکی از مهمترین سایتهای مادری هست که برای دانلود مقاله و استفاده از آن در هر تحقیقی استفاده میشود. اگر به این سایت مراجعه کرده باشید این موضوع ر

اگر میخواهید از سایت sciencedirect مقالات مورد نظرتان را دانلود کنید...

سه شنبه 15 مرداد 1392

سلام

همه شیمیست ها میدونن که سایت sciencedirect تقریبا یکی از مهمترین سایتهای مادری هست که برای دانلود مقاله و استفاده از آن در هر تحقیقی استفاده میشود.

اگر به این سایت مراجعه کرده باشید این موضوع رو هم مستحضر هستید که دریافت مقالات به صورت رایگان و بدون خرید حق عضویت سایت امکان پذیر نیست.

در اینجا روشی که کمک میکنه تا بتونید بصورت رایگان از منزل در هر سی ساعت 2 مقاله و از اینترنت دانشگاهای قابل شناسایی توسط سایت مورد نظر هر 8 ساعت 3 مقاله را دریافت کنید براتون میگم ( شاید خودتون بدونید!)چشمک:

وارد سایت www.paperdl.com شده و وارد بخش سیستم دریافت خودکار مقاله شوید ( با دریافت فایل راهنما متوجه خواهید شد که درصورت نیاز و با پرداختن هزینه اندک بیشتر از ایتن تعداد مقاله هم میتونید دریافت کنید.)

از بخش sign-up در این سایت ثبت نام نموده و سپس وارد اکانت خود شوید.

در صفحه ای دیگر مقاله مورد نظر خود را که در سایت ساینس دایرکت سرچ کرده و بخش معرفی آن را باز نموده اید لود کنید و آدرس دقیق این صفحه را از طریق نوار بالای صفحه کپی کنید.

وارد صفحه اکانت خود در سایت paperdl شوید و آدرش کپی شده را در نوار خالی موجود در صفحه paste کنید سپس روی  transload file کلیک کنید فایل برای شما در اکانتتان سیو میشود و میتوانید با کلیک روی آن فایل را دانلود کنید.

اگر برایتان سوالی پیش آمد به راهنمای موجود در سایت paperdl مراجعه کنید.

موفق باشیدبامن حرف نزن