زمان جاری : دوشنبه 07 خرداد 1403 - 9:12 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمارسال پاسخ
تعداد بازدید 523
نویسنده پیام
showerdrain آفلاین


ارسال‌ها : 3
عضویت: 3 /7 /1400


مهمترین ویژگیهای گاتر چیست ؟
قیمت گاترها با توجه به عوامل زیادی متفاوت می باشد. میزان مقاومت گاتردر برابر فشار یکی از مهمترین عوامل در تاثیر قیمت گاتر می باشد. درصورتیکه قصد خرید گاتر بصورت سفارشی یا پیش ساخته را داشته باشید در قیمتآن تاثیر زیادی خواهد داشت.
گاترها یا کانال های پیش ساخته به جهت جمع آوری آب هایسطحی که روی زمین قرار می گیرند به کار می روند و برای جمع آوری آب هایسطحی استفاده می شوند که کاربردهای بسیار زیادی دارند به عنوان مثال درمحوطه استخرها، زیر دوش ها، پارکینگها، رمپ پارکینگ، محوطه های صنعتی،آشپزخانه های صنعتی و … کاربرد دارند.
گاتر در لغت به معنی کانال آب یا ناودان است و در علم مهندسی به انواع کانال پیش ساخته ، آبرو،ناودان یا جوی آب گفته می شود که برای جمع آوری و زهکشی آبهای سطحی درفضاهای مختلف استفاده می شوند. ناودان یا همان گاتر با توجه به نوع کاربریآن در ابعاد مختلف و با جنس ها و طرحهای متنوع تولید می شود.
گاتر فلزی معمولا در فضاهای مختلف با تردد خودرو مانندداخل پارکینگ،رمپ پارکینگ،محوطه کارخانجات و حاشیه خیابان های شهریاستفاده میشود. از نوع فلزی همچنین در فضاهای صنعتی مانند سالن رستوران،سالن تولید کارخانجات، موتورخانه ها و آشپزخانه صنعتی استفاده می شود. ایننوع ناودان شامل نوع چدنی، گالوانیزه و استیل است.مزایای استفاده از گاتر چیست؟
از مهمترین و بارزترین مزیت های استفاده از گاترها را می توان به شرح ذیل مطرح نمود :
داشتن وزن مناسب
داشتن کلاس وزنی متفاوت
داشتن طراحی های بسیار شیک
داشتن قیمت مناسب
نصب راحت و آسان
گاتر ایران درین
واحد نصب و اجرای گروه صنعتی ایران درین متشکل از مهندسین و کادر اجرایی مجرب در زمینه نصب و اجرای انواع گاتر، کانال پیش ساخته، ترنچ، گریتینگ، کفشور خطی، درز انبساط و انقطاع و تجهیزات پارکینگ می باشد.
کارشناسان و مهندسین گروه صنعتی ایران درین با تجربهفراوان و دقت بالا و با تاییدیه فنی و گارانتی بابت نصب تا مدت زمان بالاابتدا از پروژه بازدید به عمل آورده و بعد از عقد قرار داد نسبت به اجرایآن اقدام می کنند.منبع : https://zoomlink.ir/%d9%85%d9%87%d9%85%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%88%db%8c%da%98%da%af%db%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%da%af%d8%a7%d8%aa%d8%b1-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d8%9f/


امضای کاربر :
شرکت درین صنعت ابنیه تولید کننده انواع کفشور، کفشورخطی ، کفشور استیل و گاتر, گریتینگ می باشد.


چهارشنبه 04 خرداد 1401 - 11:00
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :