زمان جاری : دوشنبه 29 اسفند 1401 - 10:26 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمارسال پاسخ
تعداد بازدید 875
نویسنده پیام
qasemafra آفلاین


ارسال‌ها : 3
عضویت: 24 /2 /1399


طراحی و چاپ جعبه فانتزی
طراحی و چاپ حعبه ، بسته بندی در عصر حاضر که جهان به سوی گستردگی ارتباطات حرکت می نماید و از آن جهت که وسعت آگاهی و رشد تصورات و ذهنیات بشری در برابر پیشرفت تکنولوژی از یک سو و وسایل ارتباطات جمعی از سوی دیگر جایگاه خاصی پیدا کرده.

تجارت امروزی به هر نوع و در هر جا که جاری و ساری می باشد با توجه به تغییرات وسیع و متنوع امروزی خواهی نخواهی با یک حجم انبوهی از شکل های تابلوها، بسته بندی های متفاوت کالاها و ابزارهای تبلیغاتی رو به رو می باشد. تبلیغات مخصوصا طراحی بسته بندی ها، امروزه نظر افراد بی شماری را به خود معطوف می نماید و طراحی بسته بندی را به یکی از مشاغل و عناصر سودآور تبدیل نموده . مطمئنا پیشرفت فن آوری های روز در دنیا در همه شرایط زندگی افراد مختلف بی تاثیر نبوده و هم زمان با این فرآیند، توسعه ابزار ها در رسانه ها نیز توانسته به تبادل و انتقال اطلاعات به صورت وسیعی کمک نماید. یکی از این ابزار مهم و حیاطی، طراحی بسته بندی می باشد که بیشتر با افراد مختلف در تماس است و نقش مهمی در جهت انجام وظایف خود به عهده دارد.
ما طراحی جعبه هایی داریم که به عنوان یک فروشنده عمل می نمایند زیرا بدون حضور حتی یک فروشنده کالا می تواند خود را به خوبی به مخاطب خود عرضه نماید و طراحی بسته بندی به عنوان اولین عنصر ارتباطی با مخاطب بازار هدف می تواند نقش مهمی در افزایش فروش برندسازی ایفا نماید.
طراحی بسته بندی چیست؟
طراحی بسته بندی در مجامع مختلف دارای تعاریف مختلف و جامعی می باشد اما در یکی از کاملترین تعاریف به عنوان یک شبکه هماهنگ تعریف می شود که هدف آن فراهم نمودن شرایط جهت حمل بهینه، توزیع مناسب، انبارش، فروش و مصرف بهینه می باشد.
طراحی جعبه و بسته بندی یک عملیات پیچیده و حساس می باشد همچنین زوایای دیگری همچون پویایی، علمی، هنری و … نیز برخوردار می باشد. در سطح اولیه بسته بندی کارکردهایی همچون نگهداری از کالا، حمل و نقل، اطلاع رسانی را شامل و همچنین عناصری خدماتی را نیز در خود جای داده. ماهیت بازاریابانه بسته بندی خود یکی از مهمترین کارکردهای بسته بندی می باشد و در هنگام طراحی بسته بندی باید توجه ویژه ای به آن نمود. کارکردهای طراحی بسته بندی حرفه ای نیازمند تخصص های مهندسی، بازاریابی، روانشناسی و طراحی گرافیک می باشد. در هر حال متخصصان طراحی بسته بندی نیازمند دانش هایی در زمینه هنری و انگیزشی می باشند.
از دیگر خدمات شرکت افراگرافیک طراحی مالتی مدیا است. طراحی سی دی مالتی مدیا
یک سی دی مالتی مدیا معرف خدمات و فعالیت های شما باشد.و به علاوه هزینه کمتری در پی دارد. افراگرافیک CD مالتی مدیای شما را که آمیزه ای است از کار گرافیک، موسیقی، جلوه های تصویری، برنامه نویسی و متن های تخصصی با کیفیتی عالی و متناسب با فعالیت شما طراحی می نماییم.
نمونه ای از بخش های سی دی مالتی مدیا میتواند شامل بخش های ذیل باشد.
- معرفی شرکت
- معرفی مدیران
- معرفی اهداف و چشم انداز شرکت
- شرح کامل خدمات شرکت و موسسه

- گالری عکس (گالری تصویر)
- نمایش فیلم تبلیغاتی
- نمایش انواع کتاب ، مجله ، مقاله و کاتالوگ با فرمت PDF و ...
تعرفه طراحی مالتی مدیا افراگرافیک بسیار مقرون وبه صرفه می باشد.
منبع

امضای کاربر :


افراگرافیک ارائه دهنده کلیه خدمات چاپ جعبه ، طراحی جعبه،مالتی
مدیا
،طراحی مالتی مدیا،تعرفه
طراحی مالتی مدیا
،ساخت زونکن ،[url=https://www.afragrap
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1399 - 23:33
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
stadio-emrooz آفلاینارسال‌ها : 1
عضویت: 4 /11 /1400
محل زندگی: تهران
سن: 25


پاسخ : 1 RE طراحی و چاپ جعبه فانتزی

از عوامل مهم در فروش کالا، ظاهر و نوع بسته بندی (جعبه – BOX) می باشد.هر چقدر ظاهر بسته بندی جعبه شیک و جذاب تر باشد، جذب مخاطب آسان تر است.

عوامل جذب :

بسته بندی مناسب جعبه با ابعاد کالا باشید.

رنگ بندی و هارمونی رنگ در طراحی جعبه رعایت شود.

نام محصول رو جعبه به صورت خوانا درج شود.

حتما اسم برند یا شرکت بر روی جعبه چاپ شود.

با بسته بندی کالا با ظاهری زیبا و جذاب می توانید از سایر تبلیغات نیز پیشی بگیرید.توجه کنید که باید ظاهر بسته بندی مناسب با نوع کالا و همچنین سلیقه مخاطبان را نیز در نظز بگیربد.شما می توانید با درج اطلاعات بر روی جعبه اعتماد مخاطب خود را جلب کنید، حتی می توان مخاطب را به محصول و خدمات خود وفادار ساخت.

آیا شما صاحب مشاغل کوچکی هستید که به دلیل کمبود فضای ذخیره سازی نمی توانید سفارش جعبه به صورت عمده را بدهید؟

آیا سفارش جعبه با طرح دلخواه و با کیفیت نیاز دارید؟ باید به دنبال مجموعه ای همچون استودیو هنر امروز باشید تا خدمات چاپ جعبه بسته بندی را در اندازه و سایز های مختلف به شما ارائه دهد . برای سفارش چاپ جعبه اختصاصی در استودیو هنر امروز اینجا کلیک کنید

امضای کاربر : برای سفارش طراحی و چاپ کاتالوک در استودیو هنر امروز کلیک کنید
دوشنبه 04 بهمن 1400 - 14:35
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :